SummerSlam (2000)

SummerSlam (2000) oli World Wrestling Federationi (WWF) poolt korraldatud profimaadluse pay-per-view show. See toimus 27. augustil 2000 Raleigh Entertainment and Sports Arenal Raleigh's, Põhja-Carolinas. See oli kolmeteistkümnes SummerSlami üritus, mille korraldas WWF.

Peaüritusel alistas The Rock Triple H ja Kurt Angle'i kolmekordse ohu matšis, et säilitada oma WWF-i meistritiitel. Rock võitis matši pinfall'iga, kui ta lõi Triple H'd People's Elbow'ga. Alagrupimängus kohtusid Kane ja The Undertaker, kes võitlesid ilma võistluseta. matš lõppes ilma võistluseta pärast seda, kui Undertaker paljastas Kane'i maskeeringu. Teise põhimatši allkaardil pidasid Edge ja Christian (c), The Hardy Boyz (Matt Hardy ja Jeff Hardy) ja The Dudley Boyz (Bubba Ray Dudley ja D-Von Dudley) esimeses Tables, Ladders, and Chairs matšis WWF Tag Team Championshipi eest. Edge ja Christian võitsid matši pärast seda, kui nad ronisid redelile ja haarasid rõnga kohal rippuvad vööd.

Vastab

#

Sobib

Stipulid

Times

1

Right to Censor (Steven Richards, Bull Buchanan ja The Goodfather) alistas Too Cool (Scotty 2 Hotty, Grand Master Sexay ja Rikishi) (koos Victoria ja Mandy'ga).

3

Chyna ja Eddie Guerrero alistasid Val Venise (c) ja Trish Stratuse.

5

Steve Blackman alistas Shane McMahoni (c)

7

Edge ja Christian (c) võitsid The Hardy Boyz (Matt Hardy ja Jeff Hardy) ja The Dudley Boyz (Bubba Ray Dudley ja D-Von Dudley).

Lauad, redelid ja toolid WWF Tag Team Championship'ile

14:51

8

Kat (koos Al Snow'ga) alistas Terri (koos Perry Saturniga)